Polish versionEnglish versionRussian versionSOT na Facebooku

Spółdzielnia Obrotu Towarowego

Nasza firma specjalizuje się w handlu artykułami mleczarskimi w Polsce i za granicą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do podjęcia współpracy.

  • w marce sot

    PRODUKTY W MARCE SOT

  • WIODĄCA HURTOWNIA NABIAŁOWA W KRAJU

Profil działalności

Jesteśmy firmą specjalizującą się w hurtowej sprzedaży produktów mleczarskich i spożywczych. W naszej ofercie posiadamy największy wybór artykułów mleczarskich w Polsce (ponad 2.000 SKU) oraz szeroki wachlarz produktów ogólnospożywczych do detalu i gastronomii.

Na swoje doświadczenie i silną pozycję rynkową pracujemy już ponad 25 lat. Jako pewny, stabilny partner handlowy cieszymy się dużym zaufaniem, zarówno wśród naszych klientów jak i producentów.

plac_panorama_01_www

 

Jako największa hurtownia nabiałowa w kraju jesteśmy liderem w swoim sektorze – dla licznych polskich sklepów SOT to kluczowy dostawca kategorii nabiał. Wśród naszych klientów są znaczące sieci ogólnopolskie (PSS Społem, Lewiatan, Fresh Market, Żabka, Mila), sieci lokalne (Chorten, Arhelan, Avita, Topaz, Twój Market, Merco, Trokos, Twój Market, Mili) oraz wszelkie formaty sklepów indywidualnych. Poza sprzedażą do sklepów detalicznych, rozwijamy również kanał Horeca, skierowany do restauracji, pizzerii i hoteli.

Bezpośrednio w rynku pracuje ze sklepami 70-ciu przedstawicieli handlowych.

Duże zróżnicowanie kanałów dystrybucyjnych sprawia, że jesteśmy kompleksowym i elastycznym dostawcą świeżych produktów spożywczych, zarówno w zakresie asortymentowym jak i logistycznym.

Dołącz do naszych zadowolonych odbiorców!