Polish versionEnglish versionRussian versionSOT na Facebooku

Spółdzielnia Obrotu Towarowego

Nasza firma specjalizuje się w handlu artykułami mleczarskimi w Polsce i za granicą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do podjęcia współpracy.

  • w marce sot

    PRODUKTY W MARCE SOT

  • WIODĄCA HURTOWNIA NABIAŁOWA W KRAJU

Eksport

Duże znaczenie w działalności naszej firmy ma handel zagraniczny. Aktualnie co miesiąc wysyłamy za granicę około 1.000 ton produktów nabiałowych. Asortyment stanowiący trzon eksportu to: sery twarde typu ementalskiego i holenderskiego, sery nalewane, twarogi, jogurty, ser typu feta, sery pleśniowe, masło, a także produkty w proszku: serwatka i mleko.

Posiadamy uprawnienia do sprzedaży produktów spożywczych na kraje Unii Europejskiej, która jest ważnym i chłonnym rynkiem zbytu polskich artykułów mleczarskich.

Na liście odbiorców SOT są aktualnie również takie kraje jak Ukraina, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Izrael, Węgry i Łotwa.

mapa-swiata

 

Nasza firma sukcesywnie rozszerza zasięg terytorialny swojej działalności, stale rozbudowuje ofertę produktową i poprzez podnoszenie jakości usług gwarantuje najwyższy poziom zadowolenia swoich Klientów.

Kontakt z działem EXPORTU:
tel. 85 748 79 45
e-mail: export@sot.pl