Polish versionEnglish versionRussian versionSOT na Facebooku

Spółdzielnia Obrotu Towarowego

Nasza firma specjalizuje się w handlu artykułami mleczarskimi w Polsce i za granicą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do podjęcia współpracy.

mlekpol-banner

Oferta

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dystrybucji produktów mleczarskich i spożywczych. W ofercie posiadamy blisko 10.000 indeksów towarowych, w tym ponad 2.000 nabiałowych.

Na rynku zdecydowanie wyróżnia nas szerokość stałej oferty nabiałowej. Na tą kategorię składają się między innymi sery żółte, sery pleśniowe, twarogi i serki twarogowe, masło, tłuszcze mleczne, mleko, śmietana oraz produkty fermentowane czyli kefir, jogurt i maślanka. Wszystko to co powinno znaleźć się w ladzie chłodniczej w każdym sklepie – od niewielkich sklepików, poprzez delikatesy, aż po duże supermarkety.

Obok asortymentu nabiałowego, stopniowo poszerzamy ofertę spożywczą. Można u nas zamówić m.in. oleje, produkty zbożowe i mączne, kawy, herbaty, przetwory owocowo-warzywne, słodycze, napoje, konserwy, dania w proszku, sosy i wiele innych produktów. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i wprowadzać do sprzedaży to, czego potrzebują od swojego dostawcy artykułów świeżych i ogólnospożywczych.

Do lokali gastronomicznych kierujemy atrakcyjną ofertę cateringową.

Nasza oferta jest na tyle bogata i zróżnicowana by zadowolić najbardziej wymagających klientów. Zgodnie z aktualnymi trendami na rynku sięgamy po produkty lokalne, nowości oraz promujemy produkty funkcjonalne i sezonowe.

Gwarantujemy: