Polish versionEnglish versionRussian versionSOT na Facebooku

Spółdzielnia Obrotu Towarowego

Nasza firma specjalizuje się w handlu artykułami mleczarskimi w Polsce i za granicą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do podjęcia współpracy.

  • w marce sot

    PRODUKTY W MARCE SOT

  • WIODĄCA HURTOWNIA NABIAŁOWA W KRAJU

Hurtownie w kraju

Hurtownia Białystok
ul. Handlowa 4
15-959 Białystok
Kierownik – Sylwia Sochoń
e-mail: sylwia.sochon@sot.pl
tel. 85 748 79 31
fax 85 748 79 39
Hurtownia Szczecin
Al. Wojska Polskiego 198F
71-347 Szczecin
Kierownik – Ryszard Piątkowski
e-mail: ryszard.piatkowski@sot.pl
tel. 91 489-87-13
fax 91 489-87-10
Hurtownia Poznań
ul. Jasielska 8A
60-476 Poznań
Kierownik – Adam Gajdowski
e-mail: adam.gajdowski@sot.pl
tel. 61 822-11-31
fax 61 822-11-11
Hurtownia Nowa Sól
ul. Wrocławska 20
67-100 Nowa Sól
Kierownik – Jerzy Kuśmierz
e-mail: jerzy.kusmierz@sot.pl
tel. 68 388-25-71
fax. 68 388-25-70
Hurtownia Pruszcz Gdański
ul. Zastawna 31
83-000 Pruszcz Gdański
Kierownik – Jerzy Fortuna
e-mail: jerzy.fortuna@sot.pl
tel. 55 272-07-12
fax. 55 272-07-12
Hurtownia Chorzów
ul. Piekarska 1/3
41-506 Chorzów
Kierownik – Joanna Szaran
e-mail: joanna.szaran@sot.pl
tel. 32 349-90-12
fax 32 349-90-18
Hurtownia Sosnowiec
ul. Wojska Polskiego 138A
41-902 Sosnowiec
Kierownik – Agnieszka Mikołajska
e-mail: agnieszka.mikolajska@sot.pl
tel. 32 785-15-06
fax 32 785-07-53
Hurtownia Wrocław
ul. Brodzka 10
54-103 Wrocław
Kierownik – Michał Cielęba
e-mail: michal.cieleba@sot.pl
tel. 71 734-56-08
fax 71 734-56-28
Hurtownia Kraków
ul. Półłanki 82
30-740 Kraków
Kierownik – Józef Leśniewicz
e-mail: krakow@sot.pl
tel. 12 412-69-11
fax. 12 397-13-12
Hurtownia Kielce
ul. Skrajna 58
25-650 Kielce
Kierownik – Jacek Zalewski
e-mail: jacek.zalewski@sot.pl
tel. 41 366-06-66
fax. 41 366-06-66
Hurtownia Łódź
ul. Puszkina 82
92-516 Łódź
Kierownik – Katarzyna Ranaivoson
e-mail: katarzyna.ranaivoson@sot.pl
tel. 42 676-75-75
fax. 42 676-74-74
Hurtownia Śrem
ul. Średzka 7
63-100 Zbrudzewo
Dyrektor – Lucjan Dur
e-mail: lucjan.dur@sot.pl
tel. 61 283-88-24
fax. 61 283-88-24